top of page

STUUDIOSESSIOON

Stuudiosessioonile tulles püüa kinni pidada kokkulepitud ajast. Kui jõuad kohale rohkem kui 10 minutit enne sessiooni algust, võib juhtuda, et käib veel kellegi teise fotosessioon. 

Stuudioruumis ollakse ainult vahetusjalanõudega või sokkides/paljajalu. 

Riietuse valimisel pidage meeles ka kokku lepitud tausta värvi, et riided ei juhtuks olema sama värvi taustaga. Soovitavalt võiks kõigil korraga sessioonile tulevatel inimestel olla sama tooni riided, et vältida väga suuri kontraste. 

PILDISTAMINE LASTEGA

Lastega pildistama tulles tasub neile enne rääkida, mis neid ees ootab. Väiksemate laste puhul tuleks kaasa võtta mõni mänguasi, millega laps vajadusel mängida saaks ja mis temas natukene kodusema tunde tekitaks. 

Paremale tujule aitab kindlasti kaasa ka see kui laps on puhanud ja tema kõht on täis.

FOTOMEIK/SOENG

Parema tulemuse saavutamiseks on oluline, et fotograafi juurde tulles oleks tehtud ilus soeng ja fotomeik (võib küsida ka minu käest erinevaid võimalusi selleks).Korraliku soengu ja meigiga pilt annab fotole palju juurde.  Fotomeik on erinev igapäevasest kodus tehtavast meigist. Fotomeik on oluliselt tugevam ja tihti kasutatakse tavapärasest erksamaid värve. Ise endale meiki tehes on oluline, et tulemus oleks matt, vastasel juhul jääb teie nägu piltidel läikima. Seda aitab vältida puuder. Jälgi, et su kael ja nägu oleksid pärast meigi tegemist sama tooni. 

© Copyright
bottom of page